top of page

NAUJIENA! INDIVIDUALŪS MEZGTINIŲ UŽSAKYMAI

pagal individualius užsakymus gaminame vyriškus ir moteriškus megztinius. Užsakymo metu parenkame megztinio modelį, kaklo formą (V, ovali, stovė) spalvą, rankovių bei gaminio ilgius. Megztiniai gaminami tik iš aukščiausios kokybės Itališkų 100% kašmyro siūlų.

INDIVIDUALŪS PALTŲ UŽSAKYMAI

Niekaip nerandate sau tinkančio palto žiemai ar rudeniui? Tinka spalva, bet netinka palto kirpimas? O gal turite viziją kokio palto norėtumėte, bet sunku ją perduoti savo siuvėjui? Coaty Coat paltų dizaino studijoje parinksime Jums tinkamą modelį, audinio spalvą bei rūšį, pritaikysime Jums dydi, palto bei rankovių ilgius. Pasiūlysime inovatyvius sprendimus, kad žiemą palto nereikėtų iškeisti į kailinius. 

KAIP UŽSAKYTI COATY COAT STUDIJOJE

1

Suderinus laiką telefonu ar elektroniniu paštu atvykti į "Coaty Coat" studiją. TIK PIRMADIENIAIS

2

Su konsultanto pagalba parenkamas tinkamas modelis, audinio sudėtis, spalva, gaminio ilgis, rankovių ilgis, pašiltinimas ir jo rūšis, pamušalo sudėtis bei spalva.

3

Įvykdomas užsakymo avansinis mokėjimas (50% nuo bendros užsakymo sumos)

4

1- 5 savaičių laikotarpyje po avansinio mokėjimo atsiimamas užsakymas "Coaty Coat" studijoje arba DPD kurjeris užsakymą pristato Jūsų nurodytu adresu.

Kriaušės forma

Kriaušės tipo figūra. Būdingi bruožai: apatinė kūno dalis yra platesnė už viršutinę, tai yra klubai platesni už pečius, o liemuo siauras.

Privalumas – siauri pečiai ir liemuo, plokščias pilvas.

Patarimai: turite pabrėžkti liemenį ir rankas. Venkite vilkėti drabužius, kurie atkreipia dėmesį į apatinę kūno dalį ir rinkitės trapecijos formą turinčius drabužius.

KAIP PASIMATUOTI

Užsakant ar perkant prekę internetu rekomenduojame visuomet vadovautis dydžių lentelės informacija, kad prekė atitiktų Jūsų dydį bei lūkesčius.

Killus klausimams kreipkitės nurodytais kontaktais- visada padėsime išsirinkti!

KRŪTINĖS APIMTIS (a)- matuojama per plačiausią krūtinės vietą

JUOSMENS APIMTIS (b) - matuojama per siauriausią juosmens vietą, dažniausiai tai būna apie 2,5 cm aukščiau nei juosiamas diržas.

KLUBŲ APIMTIS (c)- matuojama per plačiausią klubų vietą

RANKOVĖS ILGIS (f) matuojamas nuo peties (sąnario) taško per sulenktos rankos alkūnę iki riešo. Prieš tai atpalaiduojamas petys, kad rastume matavimosi tašką.

ILGIS (g) - matuojama nuo kaklo duobutės iki norimo gaminio ilgio.

Apie pastebėtą užsakymo neatitikimą prašome informuoti per 10 d.d. Vėliau pretenzijos nebus priimamos.

NESTANDARTINIAI DYDŽIAI

Pagal užsakymą gaminame nestandartinius dyžius t.y. modifikuojame savo modelius pagal kliento figūros ypatumus. Siūnam nuo 32 iki 52 dydžio (EU). 

UŽSAKYMAI ĮMONĖMS

Vykdome nedidelius užsakymus įmonėms/ parduotuvėms. Dėl detalesnės informacijos susisiekite nurodytais kontaktais.

bottom of page