top of page

Naudinga informacija

01

Nežinau kokį dydį rinktis

 

Užsakant ar perkant prekę internetu rekomenduojame visuomet vadovautis dydžių lentelės informacija, kad prekė atitiktų Jūsų dydį bei lūkesčius.

Kilus klausimams kreipkitės nurodytais kontaktais- visada padėsime išsirinkti!

03

Ar galiu grąžinti individualų užsakymą?

 

Jeigu prekė yra pritaikoma ir/ar gaminama pagal vartotojo specialius nurodymus (pasirenkamas bet kuris iš išvardintų kriterijų: modelis, audinys, gaminio ilgis, rankovės ilgis, pamušalinis audinys, pašiltinimas) tokia kokybiška prekė negali būti grąžintina, kaip numatyta LR CK 6.22810 straipsnio 2 dalyje. Apie pastebėtą užsakymo neatitikimą prašome informuoti per 10 d.d. Vėliau pretenzijos nebus priimamos.

05

Pirkau drabužį, netiko dydis. Ką daryti?

Jeigu prekės įsigytos internetu ar mūsų parduotuvėje dydis netinka, per 14 d. nuo prekės gavimo dienos galite dydį pakeisti. Jeigu tuo metu neturime Jūsų reikiamo dydžio, galima formuoti užsakymą, tokiu metu užsakymas atliekamas per 10 d.d.

 

Jeigu užsakomosios prekės dydis netiko​, esant galimybei ir gamintojo sutikimui, prekė yra taisoma, tačiau tokios prekės grąžinti ar keisti negalima. Apie pastebėtą dydžio neatitikimą prašome informuoti per 10 d.d. vėliau pretenzijos nebus priimamos.

Užsakant ar perkant prekę internetu rekomenduojame visuomet vadovautis dydžių lentelės informacija, kad prekė atitiktų Jūsų dydį bei lūkesčius.

07

Ar galima daryti užsakymą internetu?

 

Užsakyti prekę internetu galima. Norint įvykdyti užsakymą prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu. ​​

Prekės užsakomos pasirinkus pageidaujamą modelį, audinį, gamino bei rankovių ilgį, su pašiltinimu ar be jo. Užsakant internetu rekomenduojame visuomet vadovautis dydžių lentelės informacija, kad prekė atitiktų Jūsų dydį bei lūkesčius.

Stengiamės naudoti tik kokybiškas audinių nuotraukas tačiau gaminio audinio atspalvis vis tik gali skirtis nuo to, ką jūs matote savo įrenginio ekrane

09

Kur bus naudojama mano asmeninė informacija?

 

Užsakymo vykdymui mes prašome Jūsų asmens identifikavimo, kontaktinės bei adreso informacijos, tačiau ji niekada neperduodama trečiosioms šalims.

11

Dovanų koponai

 

* Dovanų kuponas galioja 3 mėn. nuo įsigijimo datos.

* Pasibaigus galioti dovanų kupono terminui, jis nėra pratęsiamas

* Su dovanu kuponu galima atsiskaityti už visas Coaty Coat Kašmyro namų prekes. Su dovanu kuponu negalima nupirkti naujo dovanų kupono.

* Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus. Panaudojus dovanų kuponą, bet nusprendus grąžinti įsigytą prekę, klientui grąžinamas dovanų kuponas su atitinkamai sumokėta už prekę suma ir atitinkamu galiojimo terminu, o ne grynieji pinigai. Jeigu prekės vertė buvo mažesnė negu kupone nurodyta suma grąžinamas kuponas atitinkantis prekės vertei. Jeigu prekės vertė buvo didesnė negu kupono suma grąžinamas pradinės vertės kuponas ir permoka grynais pinigais arba bankiniu pavedimu

02

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytą prekę pranešdamas apie tai raštu per keturiolika darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Keičiama arba grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • - turi būti originalioje pakuotėje;

  • - neturi būti naudota;

  • - neturi būti sugadinta;

  • - turi būti pilnos komplektacijos ir išlaikiusi savo prekinę išvaizdą.

Gavus siuntą ir patikrinus ar siunta atitinka nurodytus reikalavimus pinigai yra grąžinami į nurodydą sąskaitą per 5 d.d. Grąžinimo išlaidas kompensuoja pirkėjas 7€.

Gavus sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitika grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžiname siuntėjui.

Coaty Coat neatsako už netinkamai paruoštas ir sugadintas siunta

04

Per kiek laiko įvykdomi užsakymai?

 

Užsakymai atliekami nuo 1 iki 5 savaičių nuo avansinio mokėjimo atlikimo:

  • Palto užsakymas atliekamas per 2-5 sav.

  • Megztinio ar kito viršutinio drabužio, išskyrus palto, užsakymas atliekamas per 1-3 sav. 

06

Prekių pristatymas

 

Dažniausiai pristatymas trunka 2-6 darbo dienas.

Prekės pristatomos DPD kurjerio nuo pirmadienio iki penktadienio darbo valandomis. Siuntimai nepristatomi šeštadieniais, sekmadieniais ar valstybinėmis šventėmis.

Pasirinkite pristatymo adresą kuriame butų asmuo, galintis priimti siuntinį.​

Visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, prekes pristatomos nemokamai. Dėl užsakymo pristatymo kainų į Kuršių Neriją ar kitas šalis teirautis elektroniniu paštu.

08

Ar galimos gaminio paklaidos?

 

Dėl audinių sąvybių bei siuvimo įpatybių yra galimos tokios ilgių paklaidos:

  • - rankovių ilgyje 0.5- 1 cm

  • - gaminio ilgyje 0.5- 1.5 cm

10

Kaip prižiūrėti paltą?

 

Norint ilgai išlaikyti estetišką gaminio vaizdą reikia kasdien tinkamai jį prižiūrėti:
 

Anchor 2
bottom of page