top of page

MOT. PALTŲ MODELIAI

Rankų darbo moteriški paltai gaminami iš aukščiausios kokybės Itališkų audinių pagal individualius užsakymus.

Kiekvienas modelis gali būti personalizuotas pagal kliento poreikius.

Pagamintus ir esančius prekyboje paltus rasite čia

t106d19_t.melyna.jpg

modelis T106D19

Mūsų pasidižiavimas- modelis T106D19. Ilgus metu tobulintas modelis dabar yra nepriekaištingas. Platėjančio silueto, išvien kirptomis rankovėmis ir stove, įleistinėmis kišenėmis ir diržu. Viskas paprasta, bet apgalvota iki milimetrų.  Geriausiai modelis atiskeildžia jį siūnant iš lengvai krentančių audinių.

kitas

T104.gif

modelis T104

"Oversized" tipo modelis T104. Lyg sutvertas šiltam, žieminiam paltui. Modelis puikiai atrodo pasiūtas iš storų, minkštų audinių. Modelio kirpimas leidžia derinti storus pašiltinimus. Pakankamai laisvas, kad būtų galima pasivilkti įvairaus tipo drabužius po apačia. Uždėtinės kišenės ir apdailinės siūlės pabrėžia palto tūrį. 

kitas

IMG_2590.gif

modelis R01019

Elegantiškas modelis R01019, kuris papuoš kiekvieną moterį. Modelis yra įliemenuotas statytomis rankovėmis atverstine apykakle ir dvieiliu užsegimu. Puikiai laiko formą, todėl galima dėvėti su diržu ar be jo. Apykaklės forma leidžia jos apatinę dalį užsegti ir taip apsisaugoti nuo žvarbių orų.

kitas

R010.gif

modelis R01019

Elegantiškas modelis R01019, kuris papuoš kiekvieną moterį. Modelis yra įliemenuotas statytomis rankovėmis atverstine apykakle ir dvieiliu užsegimu. Puikiai laiko formą, todėl galima dėvėti su diržu ar be jo. Apykaklės forma leidžia jos apatinę dalį užsegti ir taip apsisaugoti nuo žvarbių orų.

kitas

V10619.gif

Šis griežto silueto modelis V116. Puikiai dera prie oficialios aprangos. Statytos rankovės, nedinelė atvertinė apykaklė, patogios kampu pasuktos kišenės ir paslėptas vienaeilis užsėgimas- klasika, kuri puošia.

modelis V016

kitas

kitas

T104T.gif

modelis T104T

Trumpas "oversized" tipo modelis T104T. Modelis puikiai atrodo pasiūtas iš storų, minkštų audinių. Modelio kirpimas leidžia derinti storus pašiltinimus. Pakankamai laisvas, kad būtų galima pasivilkti įvairaus tipo drabužius po apačia. Modelis yra su dvieiliu užsegimu, didele atverstine apykakle uždėtinėmis kišenėmis ir atverčiamais rankogaliais. Dėvint su diržu tinka prie sijonų ir suknelių.

kitas

modelis V106D19

kitas

Ypatingos konstrukcijos modelis V106D19. Subtilios jungimo detalės leidžia išgauti nepaprastai aptakią formą. Didelė atverstinė apykaklė, plačios rankovės- turtingo palto įvaizdžio dalys, kurių visuma tarnauja ir patogumui. Palto kirpimas leidžia derinti įvairių storių pašiltinimus. 

V106D18-kasmyras.gif
IMG_2681.gif

modelis T106T

kitas

Lakoniškas modelis T106. Minimalizmas visur: išvien kirptos rankovės bei stovė, kišenės įleistos į siūlę, spaudės arba paslėptas užsegimas. Nematomos ne tik detalės, bet ir konstrukciniai sprendimai, kurie šį modelį daro nepaprastai patogiu.

Šis griežto silueto modelis V109 puikiai dera prie oficialios aprangos. Statytos rankovės, švarko tipo atverstinė apykaklė, įleistinės kišenės su atvartais ir dvieilis užsegimas- klasika, kuri puošia.

kitas

V109R18_1.gif

modelis V109

V110_K_R18_1_edited.png

modelis V110

kitas

Coaty Coat vizitine kortele tapęs modelis V110. Iš pirmo žvilgsnio paprastas modelis savyje slepia nepaprastai daug variacijų. Vienas paltas gali būti derinamas prie kelių stilių keičiant tokias detales kaip diržas, stovės padėtis ir rankovių ilgis. Praktiškas paltas toms, kurios nori turėti vieną paltą visiems atvejams.

IMG_2272_edited.png

modelis T106R18

Universalus modelis T106R18. Laisvo kirpimo, minkštų formų, bet su griežta smailėjančia apykaklė- kompromisas tarp griežtos klasikos ir patogaus, laisvo kirpimo. Tiesaus silueto išvien kirptomis rankovėmis atverstine apykakle. 

kitas

IMG_2431.gif

modelis PL011

Paltas iš didžiosios raidės. Modeliu PL011 negalima nesidžiaugti. Statytos rankovės su pagilinimu leidžia jaustis patogiai ir nevaržomai, bet kartu išlaiko griežtą pečių liniją. Modelis turi apykaklę su atvartais, kurios forma leidžia užsegti apatinę jos dalį. Įleistinės kišenės su listele ir moterišką siluetą pabrėžiančiu diržu.  

bottom of page