top of page

APIE MUS

ŠEIMOS VERSLAS

Mes esame šeimos verslas veikiantis Lietuvoje. Gaminame moteriškus paltus, puspalčius bei švarkus. Mūsų tikslas įgyvendinti šiuolaikinės moters poreikį greitai ir patogiai džiaugtis unikaliu, iš aukščiausios kokybės audinių profesionaliai pasiūtu gaminiu kiekvieną dieną.

20 METŲ PATIRTIS

Ne paslaptis, kad drabužį geriausiai atspindi jo patogumas, todėl daugiausiai laiko skiriame gaminių konstrukcijai. 20 metų patirtis paltų gamyboje leidžia mums pasiekti pačius geriausius rezultatus ir džiuginti klientą itin patogiu gaminiu.

PASIUVIMAS

Kiekvieną gaminį sukerpame rankomis atskirai, po vieną. Gaminys yra siuvamas rankiniu būdu, vieno siuvėjo nuo pradžios iki galo. Pagamintas kruopščiai patikrinamas ir tik tada atiduodamas klientui.

ŽALIAVOS

Mūsų siūlomi audiniai yra tik geros kokybės. Audinius kruopščiai atrenkame iš geriausių Europos audinių fabrikų. Pagrindiniai audinių sudedamieji pluoštai yra kašmyro, alpakos, angoros, avies vilnos.

UŽSAKYMAI

Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl siūlome galimybę susikurti savo unikalų gaminį: užsakymo metu galite rinktis modelį, audinio spalvą bei rūšį, dydi, palto bei rankovių ilgius, pašiltinimą. Vos per 2-4 savaites pagamintas užsakymas pristatomas Jums į rankas

HIGH- TECH PALTAS

ŠILUMA

Sertifikuotus, Danų gamybos, šiluminius įdėklus Meida® pritaikėme elegantiškų paltų gamybai. Lengvas ir plonas šiluminis įdėklas puikiai izoliuoja šilumą bei sustabdo vėjo pralaidumą kartu leisdamas gaminiui kvėpuoti.

High-tech paltai - tai paltai, kuriuos galima dėvėti žvarbiausiu oru. Sprendimas yra šiluminis įdėklas (pašiltinimas) Meida®

Sertifikuoti, Danų gamybos, šiluminiai įdėklai ilgą laiką buvo naudojami daugiausia siaurai specializuotai sporto bei turizmo paskirties aprangai. Tokia apranga atitiko pasikeitusius moters gyvenimo įpročius, o svarbiausiai yra pritaikyta Lietuvos klimato sąlygoms t.y. drėgmei bei gūsingiems vėjams.

Atsiradus tokių drabužių kasdieniniam poreikiui imtasi ieškoti kaip pritaikyti sportinių drabužių praktiškumą elegantiškiems ir stilingiems paltams.

Sprendimą siūlome mes, išskirtinių moteriškų paltų gamintojai, turintys 20 metų patirties drabužių gamyboje. Šiluminius įdėklus Meida® pritaikėme elegantiškų paltų gamybai. Lengvas ir plonas šiluminis įdėklas puikiai izoliuoja šilumą bei sustabdo vėjo pralaidumą kartu leisdamas gaminiui kvėpuoti.

 

Pagal profesionalų tarpe naudojamą drabužių šiluminės izoliacijos efektyvumo rodiklį (CLO), vienas MEIDA šiluminis įdėklo sluoksnis prilygsta daugiau kaip dviem kašmyro vilnos megztiniams dėvimiems vienas ant kito. Įdėklas yra nepralaidus vėjui bei tinkamas dėvėti alergiškiems žmonėms.

Palyginimui, šiame vaizdo įraše galima pamatyti, koks yra efektas kai į vilnonį paltą įdedamas šiluminis įdėklas:

Kaip tai veikia?

Kaip tai veikia?

Elegantiškas ir stilingas paltas tapo pilnavertė alternatyva specializuotai sporto aprangai.

Coaty Coat įgyvendino nūdienos moters poreikius ir siūlo šį sprendimą. Natūralių, aukščiausios kokybės vilnonių audinių ir skirtingų storių šiluminių įdėklų pagalba paltai yra pritaikomi įvairiems sezonams.

bottom of page