top of page

Itin kokybiškos medžiagos, kruopštus rankų darbas ir ilgametė patirtis- visa tai atsispindi prekinio ženklo "Coaty Coat" gaminiuose.

GAMINIAI
Image by Alexander Andrews

Rankų darbas

Kiekvienas gaminys yra sukerpamas rankomis atskirai, po vieną. Siuvamas rankiniu būdu, vieno siuvėjo nuo pradžios iki galo. Pagamintas kruopščiai patikrinamas ir tik tada atiduodamas klientui.

Nuo siūlės iki įpakavimo- viskas apgalvota, viskas su meile.


 

Kašmyras

Svarbiausia ilgaamžiškumas ir komfortas, todėl Coaty Coat renkasi labiausiai pasaulyje vertinamą kašmyro vilną. Drabužių gamybai naudojami aukščiausios rūšies audiniai ir siūlai pagaminti Italijoje. 

Image by Jean-Philippe Delberghe
Image by Joshua Reddekopp

Komfortas

High-tech

High- tech šiluminius įdėklus Coaty Coat pritaikė elegantiškų paltų gamybai. Lengvas ir plonas šiluminis įdėklas puikiai izoliuoja šilumą bei sustabdo vėjo pralaidumą kartu leisdamas gaminiui kvėpuoti.

Patirtis

Nepaslaptis, kad drabužį geriausiai atspindi jo patogumas, todėl daugiausią dali laiko skiriame gaminių konstrukcijai. 20 metų patirtis paltų gamyboje leidžia mums pasiekti pačius geriausius rezultatus ir džiuginti klientą itin patogiu gaminiu.

Tailor Craftsmanship
Measuring Fabrics

Individualūs

užsakymai

Siekiant geriausio rezultato mes gaminame drabužius pagal individualų užsakymą. Užsakymo metu teikiame konsultacijas kaip pasirinkti tinkamą drabužio modelį, ilgį, audinį ir spalvą. priklausomai nuo drabužio tipo, užsakymai yra atliekami per 1 iki 5 sav.

DĖMESIO, RUDENS-ŽIEMOS SEZONU, NORĖDAMI GAUTI KONSULTACIJĄ RENKANTIS PALTĄ AR ĮVYKDYTI UŽSAKYMĄ, LABAI PRAŠOME ATVYKIMO LAIKĄ SUSIDERINTI IŠ ANKSTO

komplektas.jpg

No product

No product

kasmyro namai kasmyriniai paltai moteriski paltai kasmyro megztiniai 

_edited
dirzas2
bottom of page